HAKKIMIZDA

2001’den beri mükemmellik ilkesi ile hareket eden kanıtlanmış mühendislik, planlama, inşaat ve sistem entegrasyon hizmetleri sayesinde NARTGRUP iletişim endüstrisindeki kablolu ve kablosuz servis sağlayıcısı müşterilerimize güvenli bir şekilde kapsamlı altyapı hizmetleri sunmaktadır.

NARTGRUP müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun geleceğe uyumlu ağları geliştirmek, tasarlamak, inşa etmek ve kurmak için müşterileriyle birlikte çalışır. NARTGRUP’un özenle yetiştirilmiş personeli en son kurulum teknikleri ve uygulamaları konusunda sürekli olarak eğitilmektedir.

NARTGRUP, iletişim servis sağlayıcılarını, telefon şirketlerini ve kablosuz sağlayıcılarını müşterilerine bağlarken ve son kullanıcıları da dünya ile haberleştirir. NARTGRUP sektörde öncü firma yapan çözüm ortağı olduğumuz devlet kurumlarını ve iletişim sektörünün öncü kuruluşlarının memnuniyetidir. NARTGRUP, birçok firma için telekomünikasyon ağları inşa etti ve ülkemizdeki en gelişmiş iletişim ağlarını desteklemeye devam ediyor. Firmamız büyük ulusal ayak izi sayesinde siz müşterilerimizin inşaat ve mühendislik ihtiyaçlarını karşılarken projeleri hızlı ve verimli bir şekilde tamamlayabilir.